Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Mis on Neanky?
Neanky
Neanky suhtlusvõrgustik
Neanky on 2008 aastal jututoast alguse saanud suhtlusvõrgustik.
Ajapikku oleme juurde lisanud erinevaid ajaviitmise ja suhtlemise võimalusi. Tänaseks on meie saidil võimalik uudiseid lugeda ja lisada, horoskoopi lugeda, tutvuda läbi tutvumiskuulutuste, mängida mänge, saata sõpradele e-kaarte, rääkida anonüümselt oma murest ja palju muud.
Neanky on alati uuenemas ja sul on ka võimalus uuenduste loomisel kaasa lüüa. Uuendusi, muudatusi, häid mõtteid, kriitikat on sul alati võimalus soovitada meile kasutades foorumit või blogisid.
Mõned meie teenused:
Kohalikud uudised - Uudised on lisatud meie saidi kasutajate poolt ja sul endalgi on võimalus oma uudis lisada. Tee oma elu põnevamaks ja hakka Neanky uudiste reporteriks.
Jututoad - Soovid lõpmatult lobiseda ja tutvuda uute inimestega? Siis just sulle on loodud meie jututoad.
Blogid - Pea avalikult päevikut, kirjuta oma reisikogemustest või loo raamat.
Tutvumiskuulutused - Meil on 100% tasuta tutvumine. Uue kuulutuse lisamine on väga lihtne ja kiire. Meil on kõige lahedamad tutvujad :)
E-Kaardid - Pea meeles oma lähedasi ja tuttavaid ühe ilusa kaardiga. Kaardi saatmine on tasuta.
Jaga oma mure - Kui mure vaevab, siis jaga oma mure anonüümselt teistega. Jagatud mure on pool muret :)
Kontaktid:
Powered by MACDRONIC.COM
e-mail: info@neanky.com
e-mail2: kontakt@macdronic.com
asukoht: Eesti, Viljandimaa
    Esileht   Hinda pilte   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Foorum    Hinda pilte   Minu pildid   Top pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Jututoad   Minu jututoad   Top jututoad    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    E-Kaardid   Otsing   Tutvumine   E-Kaardid   Mängud   Nimepäevad   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»