Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Mari ja võlukepp

Elas kord väike tüdruk nimega Mari, kes armastas looduses seiklemist. Ta armastas eriti metsa, kus ta leidis alati midagi uut ja huvitavat. Ühel päeval, kui Mari matkas metsas, leidis ta vanas nõelas terve metsa. Mari mõistis kohe, et midagi pole õige ning ta otsustas uurida, mis viga on.

Kui Mari läks nõela lähemale, kuulis ta kummalist sosinat. Ta mõistis, et see oli metsa hõim, kes rääkis omavahel. Mari otsustas pealt kuulata ning kuulis hõimu rääkimas, et nende kuningas on müstiliselt kadunud ja keegi ei tea, kuhu ta on jäänud. Mari mõistis, et ta peab midagi ette võtma ning otsustas aidata hõimu kadunud kuningat otsida.

Mari küsis hõimu vanimatelt, kust peaks alustama kuninga otsimist ja vanemad vastasid, et ta peab minema lähimasse koopasse, kus pidavat asuma kuninga võlukepp. Mari suundus koopasse ning leidis sealt võlukepi. Kui ta selle kätte võttis, muutus ta suuruse poolest väiksemaks ja võis nüüd pääseda läbi väiksemate avauste.

Mari oli nüüd valmis hõimule appi minema ning asus koos nendega kuningat otsima. Nad otsisid kõikjal, kuid ei leidnud teda kusagilt. Lõpuks, kui kõik olid juba lootust kaotamas, leidis Mari kuninga koobast, kuhu ta oli varjule läinud. Mari aitas kuninga välja ja viis ta tagasi hõimu juurde.

Kõik hõimuliikmed olid Mari peale nii tänulikud, et nad pakkusid talle preemiat. Mari aga keeldus preemiast ja ütles, et ta aitas neid, sest ta teadis, et see oli õige asi. Hõim oli Mari üle väga uhke ning nad kuulutasid ta oma kuningannaks, sest ta oli näidanud nii suurt vaprust ja headust. Mari oli sellest liigutatud, kuid otsustas siiski tagasi minna oma kodu juurde, sest ta igatses oma pere ja sõprade juurde.

Mari lahkus metsast ning lubas, et külastab hõimu kunagi uuesti. Nüüd aga teadis ta, et tal oli võime muuta midagi enda ümber paremaks ja seda ta ka edaspidi teeks.

» Mari ja võlukepp
» Lisatud: 04.04.2023 - 10:48

Kommentaarid

    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»