Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Pangalingid ja veebimaksed

Pangalingid ja veebimaksed

Eestis pakub pangalinkide teenust kaks ettevõtet, Maksekeskus ja Montonio.

Maksekeskus on kiviajast ja nende esmane mulje on nii kohutav, et hirmutab isegi kõige kannatlikuma kliendi minema.
Maksekeskuse veebilehel on petliku mulje või otsese petmise eesmärgiga hinnakiri. Avalehel lubatakse 0€ kuumaksega teenust, mis kohe edasi minnes on 10/15€ kuu, kuna sul on vaja seal lisada ka nende moodul, mis on tasuline. Oma erilahenduse loomise võimalust ei paista olevat.
Lisaks, nende esmane registreerimisvorm on kujundatud vigase veebilehe moodi ja jätab väga kahtlase mulje. Üks halvimaid kogemusi kasutaja loomisel.

Montonio seevastu on silmale kena vaadata. Kõik kasutaja registreerimisega seonduv on selge ja lihtsasti hallatav. Kõik on kiire ja selge. Üks parimaid kogemusi veebis kasutaja loomisel.
Nende API liidestus on ideaalne eriteenuse loomiseks. Kõik paistab ideaalne, AGA kuna nende riskiisu on liiga väike, siis nende heakskiitu on raske saada.
Kahjuks tuli neilt eitav vastus ja põhjust nad ei avalda. Ju saadetud id-kaardil olev nägu ei sobinud või ootavad kriminaale oma teenust kasutama.

Kuna Eestis ei paista rohkem pangalinkide teenust pakkuvaid ettevõtteid olevat, siis kahjuks on alustavale ettevõttele Eestis veebimüügi tegemine keeruline.


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Pangalingid ja veebimaksed

PayPal kaardimaksed on väga hea alternatiiv neile kahele Eestis toimetavale pangalinke pakkuvale teenusele.
PayPal tahab vaid, et sul oleks ettevõte ja muud ei midagi.
Raha kantakse välja Luksemburgis asuvalt PayPal Europe kontolt.

Ainus miinus on see, et eestlased pole harjunud kaardiga tasuma ja ei usalda süsteemi, kuigi seal on peale kaardil olevate andmete sisestamist ka kinnitamine pangas, nagu on pangalinkidel.


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Pangalingid ja veebimaksed

Eestis on veel peale Maksekeskuse ja Montonio pangalinkide pakkujaid.

LHV pank pakub koostöös EveryPayga pangalinke e-poodidele ja lisaks ka kõiki muidu makselahendusi. Kahjuks on vaid võimatu tuvastada nende hinnakirja. Pole teada palju kuumakse on ja palju tehingu pealt teenustasu võtavad. Info on väga vähene. Dokumentatsioon arendajale on nähtav ja lihtsasti mõistetav. Lisaks ühendub kõigi levinumate e-poe moodulitega.

Esto pakub lisaks pangalinkidele laene ja järelmaksu. Nende hinnakiri on ka peidetud või salajane. Tehingutasu näitab 0.00 €. Edasine info puudub. Arendaja poolel dokumentatsioon on kenasti näha ja muus osas paistab hea. Ühendub kõigi levinumate e-poe moodulitega.


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Uus postitus
 Hüüdnimi
turvakood
    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»