Sisene kasutajaga

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Jäär
Lähedased inimesed vajavad praegu enam sinu abi ja nõuandeid, mistõttu varu nende jaoks enam aega ja kannatust. Kõik on kas imeline või siis üdini mäda. Vahepealseid variante nüüd ei eksisteeri.
Raha: 98 Tervis: 90 Pere: 89 Armastus: 14

Sõnn (21. aprill - 20. mai)

Sõnn
Diplomaatiat kipub sul praegu nappima, satud kergesti vaidlustesse ja proovid oma sõna jõuga maksma panna. Võimalik, et peate täna tagantjärele korrigeerima oma hooletusest tehtud möödapanemisi.
Raha: 52 Tervis: 16 Pere: 97 Armastus: 91

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)

Kaksikud
Tavalisest olulisemad on sinu ja partneri vahelised suhted. Kui teed nüüd õige taktikalise käigu, siis võid oma kaaslast sulle kasulikus suunas mõjutada ning sellest ka ise kasu saada. Vanad sõbrad võivad koos endaga tuua vanu probleeme. Eriti veel siis, kui iidne kanakitkumine pooleli jäi.
Raha: 73 Tervis: 96 Pere: 65 Armastus: 24

Vähk (22. juuni - 22. juuli)

Vähk
Hea päev selleks, et koos meeldivate kaaslastega tore väljasõit ette võtta. Täna keskendud enam sellele, et ennast erinevates valdkondades täiendada. Kindlasti suudad endale selle tulemusena edaspidiseks mitmesuguseid eeliseid luua.
Raha: 70 Tervis: 47 Pere: 67 Armastus: 34

Lõvi (23. juuli - 23. august)

Lõvi
Asjad õnnestuvad pigem kergelt ja kiirelt. Kõik on kas imeline või siis üdini mäda. Vahepealseid variante nüüd ei eksisteeri.
Raha: 1 Tervis: 42 Pere: 41 Armastus: 18

Neitsi (24. august - 23. september)

Neitsi
Sul tuleb silmas pidada, et äriasjade laabumise aluseks on oskus klientide ja koostööpartneritega kenasti käituda. Tunnete täna soovi luua selgust oma suhetesse.
Raha: 91 Tervis: 30 Pere: 36 Armastus: 5

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Kaalud
Elu näitab aastatetagust asja ning tead, et pead selle uuesti läbi ja üle elama. Vaatad minevikku, sest vastus peitub seal.
Raha: 22 Tervis: 19 Pere: 7 Armastus: 96

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Skorpion
Märku võivad anda mõned ravimata haigused. Vaist on hea ja kui enne tegutsemist natuke oma tundeid analüüsid, valid ikka õige tee. Võid ka riski peale minna, kui sisetunne sul seda teha lubab.
Raha: 62 Tervis: 46 Pere: 14 Armastus: 10

Ambur (23. november - 21. detsember)

Ambur
Kõik on kas imeline või siis üdini mäda. Vahepealseid variante nüüd ei eksisteeri. Parem hoidu igasuguste pikaajaliste lubaduste andmisest, kuna ei ole üldse kindel kas sa ikka tahad neid täita.
Raha: 77 Tervis: 79 Pere: 54 Armastus: 34

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)

Kaljukits
Kui suhe muutub rõhuvaks, siis tuleks pisut eemalduda, et teineteisele õhku anda. Kui keegi on sinust väga erinev, lööd sellele suhtele käega.
Raha: 8 Tervis: 81 Pere: 67 Armastus: 98

Veevalaja (21. jaanuar - 19. veebruar)

Veevalaja
Sulle ei pruugita jätta piisavalt tegutsemisvabadust. Selle tõttu võivad kannatada nii sinu sõprus- kui ka ärisuhted. Pole välistatud, et välja ilmub sinu kunagine kallim.
Raha: 9 Tervis: 24 Pere: 50 Armastus: 35

Kalad (20. veebruar - 20. märts)

Kalad
Vaatad minevikku, sest vastus peitub seal. On mõningaid muresid, aga peamine neist on see, et kipud asju liiga traagiliselt nägema ja mõtled oma probleemid hullemaks, kui need tegelikult on.
Raha: 9 Tervis: 2 Pere: 45 Armastus: 25
  Sisene kasutajaga» sisene facebookiga Sisene läbi Facebooki»   Loo uus kasutaja»
Kas sulle meeldib ujuda?
Vastanuid kokku: 26
Küsimuse lisas: Neanky
    Esileht   Hinda pilte   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   E-Kaardid    Hinda pilte   Minu pildid   Top pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Jututoad   Minu jututoad   Top jututoad    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Otsing   Foorum   Tutvumine   E-Kaardid   Mängud   Nimepäevad   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid    Sisene»
Otsing