Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

 Homne horoskoop, 12 tähemärki - Päevahoroskoop

Horoskoop täna ja homme kaheteistkümnele tähemärgile.

Jäär Sõnn Kaksikud Vähk Lõvi Neitsi Kaalud Skorpion Ambur Kaljukits Veevalaja Kalad

Horoskoop: Pühapäev, 11. juuni 2023

Jäär (21. märts - 20. aprill)

Jäär

Võimalus kaotada töö. Rahaasjus on palju kasu sellest, kui meenutad varasemaid kogemusi ja kasutad teistelt kuuldud nutikaid ütlemisi.

34

91

78

30

Sõnn (21. aprill - 20. mai)

Sõnn

Armusuhetes toimuv tundub nüüd eluliselt tähtis, kired möllavad. Pead kedagi paremini tundma õppima, et teda usaldama hakkaksid.

6

64

69

86

Kaksikud (21. mai - 21. juuni)

Kaksikud

Tuleb pühenduda kohustustele, olgu need siis tööalased või isiklike asjadega seotud. Teie peas küpseb üks suur ja eriline plaan. Viige see kindlasti täide ja te ei kahetse ;).

41

84

43

69

Vähk (22. juuni - 22. juuli)

Vähk

Pead leppima, et millestki tuleb loobuda, küll kiire periood mööda saab. Mingil juhul ära aga loobu positiivsete inimestega suhtlemast – neilt saad energiat, mida väga vajad. Võimalik, et tunnete täna tugevat soovi eralduda ühiskonnast ja tunnetada maailma läbi loomingulise prisma.

74

47

49

10

Lõvi (23. juuli - 23. august)

Lõvi

Võimalikud on vaidlused seoses rahateemaga. Oma arvamus tuleb muidugi välja öelda, aga seda saab alati väljendada viisakate sõnadega ja heatahtlikul toonil. Isegi siis, kui kaasvestleja on väga ebasümpaatne.

7

77

66

34

Neitsi (24. august - 23. september)

Neitsi

Katsuge olla tähelepanelikum ja jälgige ennast teadlikult! Vaist on hea ja kui enne tegutsemist natuke oma tundeid analüüsid, valid ikka õige tee. Võid ka riski peale minna, kui sisetunne sul seda teha lubab.

1

85

21

22

Kaalud (24. september - 23. oktoober)

Kaalud

Tunnete täna soovi luua selgust oma suhetesse. Sulle meeldib, kui sind kiidetakse, mett moka peale määritakse, andekaks ja kauniks nimetatakse.

77

66

82

81

Skorpion (24. oktoober - 22. november)

Skorpion

Lähened sind ümbritsevatele jamadele võimalikult praktiliselt. Oled külma kõhuga ja ei näita välja, kui mingi asi sind nõrka kohta tabab. Nüüd tulevad avalikkuse ette saladused, mida olete maha vaikinud.

59

47

50

82

Ambur (23. november - 21. detsember)

Ambur

Püüdke käituda ettevaatlikult, vältige emotsioonipurskeid ning võtke aeg maha! Äriasjus aitab sind edasi avatud olek, viisakas suhtlus ja kena naeratus.

70

18

75

98

Kaljukits (22. detsember - 20. jaanuar)

Kaljukits

Tänane päev võib tuua keerulisi suhteid ning egost tulenevaid tülisid inimeste vahel. Keegi hoiatab sind emotsionaalse ohu eest.

12

90

69

21

Veevalaja (21. jaanuar - 19. veebruar)

Veevalaja

Sinu loomusele omane seiklus- ja uuenduslust on ajutiselt vaibunud, vajad turvalisust ja rahulikku õhkkonda. Tuleb pühenduda kohustustele, olgu need siis tööalased või isiklike asjadega seotud.

81

8

79

58

Kalad (20. veebruar - 20. märts)

Kalad

Tööasjus aitab sind edasi isiklik sarm ja loomuomane oskus kenasti suhelda, oma mõtteid viisakalt sõnadesse panna. Täna võib juhtuda, et paika pandud plaan pudeneb laiali ning asjad lähevad hoopis teisiti, kui ootasite.

20

58

37

84

Millega niidad muru?
  Vastanuid kokku: 23
  Küsimuse lisas: Neanky

  ― Horoskoobi koostas Neanky oraakel.

  Tänane horoskoop, homne horoskoop, 12 tähemärki - Päevahoroskoop.
  Homme taas uus horoskoop.

  Tänane horoskoop ja homne horoskoop.

  Sinu isiklik horoskoop on sisukam ja loodud vaid sulle mõeldes.
  Tarokaart ja ruun räägivad sinu tänast päevast ja annavad vihjeid tuleva kohta.
  Eluteed iseloomustav number räägib sinu isiksuse positiivsetest ja negatiivsetest külgedest.
  Sinu sünnipäev kirjeldab sinu omadusi.

      Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
  Otsing
  Laiendatud otsing»