Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

HARJUMAA
HIIUMAA
IDA-VIRUMAA
JÕGEVAMAA
JÄRVAMAA
LÄÄNEMAA
LÄÄNE-VIRUMAA
PÕLVAMAA
PÄRNUMAA
RAPLAMAA
SAAREMAA
TARTUMAA
VALGAMAA
VILJANDIMAA
VÕRUMAA
KOGU EESTI
UUDISED
ÜRITUSED
SPORT
ELU
GALERII
ARVAMUS
TARBIJA
ILM
SISUTURUNDUS
KRIMI
IT
KÕIK UUDISED
Neanky
Toimetas Neanky
08. Jaanuar 2023, 16:09

Helkur on väike reflektiivne ese, mida kantakse näiteks jalgrattal, jalutades, suusatajate ja jooksjate seljas/küljes, jne. Helkuri eesmärk on muuta inimene nähtavamaks liikluses, et vältida õnnetusi ja tagada kandja turvalisus.

Kahjuks ei ole liikluses alati nii valge, nagu sooviksime. Helkuri kandmine aitab meid nähtavamaks muuta. Jalakäija ja jalgrattur on liikluses nõrgem pool, seetõttu on neil eriti oluline olla nähtav.

Helkurite kasutamine on eriti tähtis sügisel ja talvel, kui on pimedam ja liikluses on raskem inimesi näha. Samuti on helkurid abiks juhul, kui liiklejal on pime või muul moel halvad nägemistingimused.

Mõned inimesed arvavad, et helkurite kasutamine on liigne või et neid on liiga palju, kuid tegelikkuses võib üksk helkur olla liiga vähe. Kui isegi üks helkur võib aitab inimesel olla nähtav ja vältida õnnetusi. Lisaks sellele on helkurid tavaliselt väga odavad ja kergesti kättesaadavad, nii et pole põhjust neid mitte kasutada.

Lõpetuseks – helkur on väike, aga väga tähtis ese, mis aitab meid liikluses nähtavamaks muuta ja vältida õnnetusi. Seetõttu soovitame neid alati kanda, eriti pimedal ajal ja halvas nähtavuses.

Jaga seda uudist:
Ambur
(23. november - 21. detsember)
Tee oma kallimale üks armas kingitus või üllata teda uute vallatustega voodi poolelt. Kipute oma tegemisi viimasele minutile jätma ja see võib põhjustada mõttetuid lisakulutusi.

Raha:81 Tervis:49 Pere:42 Armastus:59
Millega niidad muru?
    Vastanuid kokku: 23
    Küsimuse lisas: Neanky
        Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
    Otsing
    Laiendatud otsing»