Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Kas keegi tõesti hääletas „Eesti selgeltnägijate tuleproov” saate finaalis?

Juhtusin nägema telekast TV3 saate „Eesti selgeltnägijate tuleproov” finaali. Terve saate kestvuse ajal olid näha telefoninumbrid, millel helistades sai anda hääle oma lemmiku selgeltnägija poolt.
Ühe kõne hind oli 1,50 eur.

Saade oli juba varasemalt ette ära salvestatud ja seega on väga raske mõista selle hääletuse tulemuse mõju saatele.
Seda on vist varem ka TV3-es selgitatud, et saade on salvestatud mitmes erinevas lõpus ja siis keegi nagu peaks seal peale hääletamist valima õige lõpu saatele ja siis selle eetrisse lubama.
Kuidagi raske on uskuda seda. Nähes, kuidas kõik telekanalid vaevlevad ebapädevate töötajate käes ja ei suuda isegi igapäevaseid uudiseid või muud sellist tavalist korralikult eetrisse kuvada, siis TV3 suudab hilisõhtul veel oma väheste töötajatega korraldada hääletamise ja mitme lõpuga saate kuvamise eetris. Ei taha uskuda seda.

Miks küll TV3 pole kunagi näidanud neid teisi ette salvestatud lõike?

Võiks ju tõestuseks vahest mõnes teises saates või mõnes muus meediakanalis kuvada ka kõiki erinevaid saate lõppe. Siis ehk alles usuks.
Aga seniks tundub see TV3 salvestatud saadete hääletus väga ebausutav ja kahtlane.
Isiklikult sellist asja ei usalda ja ei helista ega saada SMSi sellisesse saatesse.

Või kas nende arvates on selliseid saateid vaatavad televaatajad nii rumalad, et neilt tuleb niisama raha ära võtta? Kuna tulemused on salajased ja kusagil ei kuvata helistatajate arvu, siis ei tea ka kui palju TV3 sellise hääletuse pealt teenib.

Mis saade on „Eesti selgeltnägijate tuleproov”?

Võrreldes vene sama formaadi saatega on TV3e poolt loodud saade veider ja arusaamatu.
On mingid inimesed leitud, siis leitakse juurde Eestis tuntud nimedega selgeltnägijad (Alati sama kamp) ja siis hakatakse uusi selgeltnägijaid koolitama.
On juhendaja ja siis õpilane.
Saate tehakse draama mõttes õpilaste ja juhendajate vahetamist. Lisaks on võimalus ka saatest välja kukkuda.
Saates luuakse ka „müstilisi” juhtumeid või seletatakse täiesti tavalisele sündmusele juurde müstiline seletus.
Saate monteerimine on ka väga odav või pole hästi sisu kokku filmitud. Tahetakse teha väga kõmulist saadet, aga odavalt ja madalama tasemega.

» Kas keegi tõesti hääletas „Eesti selgeltnägijate tuleproov” saate finaalis?
» Lisatud: 24.11.2022 - 13:22

Kommentaarid

    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»