Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

 Suhtekalkulaator

Mida näitab sinu ja sinu kaaslase sünniaeg teie suhtest
Tulemuse nägemiseks sisesta vajalikud andmed
Sisesta oma sünniaeg
Sisesta kaaslase sünniaeg
Henry Mountbatten-Windsor (Prints Harry) (1) ja Rachel Meghan Markle (Meghan, Sussex-i hertsoginna) (4)
Number nelja soov kontrollida on number ühe jaoks raske. Number ühe vajadus teha asju kohe, teeb tuska põhjalikule number neljale. Olles mitmes mõttes vastandid, ei peaks need kaks eeldama lihtsat kompromissi. Kui nad ükskord suudavad teineteist taluda sellisena kui nad on, siis loovad nende vastastikused tugevused aluse kindlaks suhteks.
Catherine Zeta-Jones (5) ja Michael Douglas (7)
See on suhe, kus ollakse rohkem või vähem vabad reeglitest ja protseduuridest. Mõnes mõttes on need kaks üsnagi sarnased ning suhe on üldiselt väga harmooniline. Number seitse väärtustab üksioleku aega ning naudib õppimise maailma. Samal ajal on number viiel palju toimumas ning ta hindab, et tema tähelepanule pole nõudlust, mis on suhtes ülim tunnus. Siiski võivad need kaks teineteist leida ja leida lõputul hulga ühiseid huvisid, mida arutada ja avastada.
Sarah Jessica Parker (4) ja Matthew Broderick (6)
Kuna see paar on traditsiooniliste tüüpide mugav sobivus, siis on see suhe algusest peale lubav. On võimalus, et number kuus tahab võtta suhtes liidrirolli ning et tekitada rahuldav pikaajaline suhe on vaja turvalist kodu ja perekonda. Selle suhte väljakutseks on kompromisside tegemine. Kumbki ei ole selles eriti hea.
Tom Hanks (1) ja Rita Wilson (3)
Väga elav paar, kes näib häbitult nautivat elu ja teineteist. Number kolm on hea number ühe ego silitamises ja tema saavutuste tunnustamises. Number kolm annab ideed, number üks annab lükke, seega suudavad nad hallata palju. Siiski peavad nad olema ettevaatlikud oma väljaütlemistega, kuna kumbki ei kannata eriti hästi kriitikat.
Will Smith (4) ja Jada Pinkett Smith (9)
Need kaks isikut on nii erinevad, et õnnestunud suhe on harv nähtus. Number üheksa on kaugelt rohkem sotsiaalne ning edendab sügavaid inimlikke instinkte. Number neli on keskendunud turvalise, kindlalt vahetu maailma ehitamisele. Et selles suhtes õnnestuda, peavad mõlemad olema teadlikud kui erinevad on nende lähenemised ja kuidagi koguma valmidust sellega nõustuda. Kindlasti hindab number neli number üheksa teadmisi ja intelligentsi ning number üheksa peab samuti hindama number nelja halastamatut järjekindlust.
Chrissy Teigen (1) ja John Legend (2)
Kaks väga erinevat inimest, kes saavad hästi hakkama, kui nad peavad meeles teatud reeglid. Number üks on paremini varustatud olema perele leivateenija ning number kaks on see, kes vooderdab pesa ning hoiab romantika soojuse elava ja tervena. Number üks peab hoiduma häiritusest ning ei tohi kunagi unustada kui oluline on number kahe jaoks tähelepanu.
Kaalud
(23. september - 23. oktoober)
Võimalik, et peate täna tagantjärele korrigeerima oma hooletusest tehtud möödapanemisi. Päeva probleemiks võib saada liigne soov kõike kontrolli all hoida.

Raha:69 Tervis:100 Pere:90 Armastus:57
  • Jagage kogemusi oma esimestest kohtingutest. Kas kohtingukaaslane oli sobiv, mida tegite ja kus kohtusite?
    Neanky
    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»