Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Telesaated, mida peaks igaüks elu jooksul vaatama

How the Universe Works (Kuidas universum töötab) 2010–

Kasutusjuhend kosmose kohta suurest paugust galaktikate, tähtede, planeetide ja kuudeni. Kust see kõik pärit on ja kuidas see kõik kokku sobib. Aabits kõigile, kes on kunagi öötaevasse vaadanud ja imestanud.

Through the Wormhole (Läbi ussiaugu) 2010–2017

Morgan Freemani juhitav saade “Through the Wormhole” uurib eksistentsi sügavaimaid saladusi – küsimusi, mis on inimkonda igavesti segadusse ajanud. Millest me tehtud oleme? Mis oli seal enne algust? Kas me oleme tõesti üksi? Kas looja on olemas? Nende küsimuste üle on mõtisklenud inimkonna kõige peenemad mõistused. Nüüd on teadus arenenud nii kaugele, et kindlad faktid ja tõendid võivad anda meile vastuseid filosoofiliste teooriate asemel. “Through the Wormhole” toob kokku helgemad meeled ja parimad ideed teaduse äärealadelt – astrofüüsikast, astrobioloogiast, kvantmehaanikast, stringiteooriast ja muust –, et paljastada meie universumi erakordne tõde.

Cosmos: A Spacetime Odyssey (KOSMOS: Aegruumi Odüsseia) 2014

„KOSMOS“ tutvustab universumi imesid teaduslikust vaatenurgast, pakkudes skeptilist, kuid samas teaduslikku ja emotsionaalset visiooni suurejoonelisest universumist.
Pea igale küsimusele on vastus. Parim teadussaade läbi aegade, mis peaks olema koolis kohustuslik vaatamine.

Cosmos: Possible Worlds (KOSMOS: Võimalikud maailmad) 2020

“KOSMOS: Aegruumi Odüsseia” järg. Arutletakse võimaliku üle. Milline võib olla veel teadmata maailm ja mida võidakse lähiajal avastada. Millisest suunast on tulnud teadus ja kuhu see tulevikus edasi võib areneda. Silmiavardav ja mõtlemapanev saade kõigest meid ümbritsevast.

» Telesaated, mida peaks igaüks elu jooksul vaatama
» Lisatud: 23.01.2023 - 14:30

Kommentaarid

    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»