20. novembrist 18. detsembrini Kataris peetavat jalgpalli MM-finaalturniir:

Prantsusmaa - Austraalia / Prantsusmaa
Maroko - Horvaatia / Horvaatia

...

Kuvatud tabel ei pruugi näidata reaalset tulemust ja on koostatud vaid meelelahutuslikul eesmärgil.
Tabeli koostaja ei tea jalgpallist ja MM turniiril osalevate riikide koondisest midagi. Kõik on vaid tunde järgi.
Kui need tulemused lähevad enavähem täppi, siis saab ka tabel oma lõpu juurde.

» Ennustame jalgpalli MM-finaalturniiri 2022 võitjaid
» Lisatud: 20.11.2022 - 17:01

Kommentaarid

Neanky 20.11.2022 23:42
2022. aasta jalgpalli maailmameistrivõistluste finaalturniiri avamängus alistas Ecuador Enner Valencia esimese poolaja väravatest 2:0 korraldajamaa Katari. - Esimene läks õigesti smile

Neanky 21.11.2022 17:33
Jalgpalli maailmameistrivõistluste finaalturniiri teisel mängupäeval alistas Inglismaa erinevate mänguseisakute tõttu ligi pool tundi pikemaks veninud kohtumises B-alagrupis Iraani 6:2. - Teine läks ka täppi. smile

Neanky 21.11.2022 23:43
Hollandi jalgpallikoondis alistas MM-finaalturniiri A-grupi esimese vooru kohtumises Senegali võistkonna viimaste minutite väravatest 2:0 - Ei läinud täppi.

Neanky 21.11.2022 23:45
Jalgpalli maailmameistrivõistluste finaalturniiri teisel päeval mängisid USA ja Wales B-alagrupi kohtumises 1:1 viiki - ? Kas viik on ka sellisel mängul võimalik?

Neanky 22.11.2022 15:23
Kataris toimuvatel jalgpalli maailmameistrivõistlustel alistas Saudi Araabia C-alagrupi avamängus üllatuslikult 2:1 Argentina - Pihtas smile

Neanky 22.11.2022 20:25
Taani ja Tuneesia 0:0 viik

Mehhiko ja Poola 0:0 viik

Neanky 23.11.2022 09:53
Prantsusmaa 4:1 Austraalia - Õige

Neanky 23.11.2022 16:53
Maroko ja Horvaatia tegid jalgpalli maailmameistrivõistluste finaalturniiri F-alagrupi esimeses kohtumises 0:0 viigi.

Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»