Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

HARJUMAA
HIIUMAA
IDA-VIRUMAA
JÕGEVAMAA
JÄRVAMAA
LÄÄNEMAA
LÄÄNE-VIRUMAA
PÕLVAMAA
PÄRNUMAA
RAPLAMAA
SAAREMAA
TARTUMAA
VALGAMAA
VILJANDIMAA
VÕRUMAA
KOGU EESTI
UUDISED
ÜRITUSED
SPORT
ELU
GALERII
ARVAMUS
TARBIJA
ILM
SISUTURUNDUS
KRIMI
IT
KÕIK UUDISED
Neanky
Toimetas Neanky
04. Märts 2022, 21:18

Hoiame Ukraina vaba sõna!

Ukraina ajakirjanikud teevad täna elu kõige raskemat ja vajalikumat tööd. Tingimused selleks on masendavad - alates murest kodu, lähedaste ja iseenda elude pärast, lõpetades ebaselgusega, kus elada, kuidas osta kütust, mille eest osta süüa.

Rahvusvaheline kogukond, rääkimata Ukraina elanikest, võlgneb Ukraina vabale ajakirjandusele praegu väga palju. Sõltumatutest Ukraina väljaannetest ja seal töötavatest ajakirjanikest oleneb, kuidas saadakse tõest infot iga päev arenevatest sündmustest ning reageeritakse Putini vallandatud sõjakoledustele üle kogu maailma.

Viimase nädalaga on sealsete meediaväljannete tulupool muutunud olematuks - reklaamiraha arusaadavalt ei liigu. Samal ajal on hoomamatult kasvanud kulud, mis kaasnevad ajakirjanike ümberpaigutamisega turvalisematesse asupaikadesse, töötingimuste loomisega ülikeerulistes oludes, sidevahenditele, ka inimeste majutamisele ja toitlustamisele ajutistes asupaikades. Ka ajakirjanike pered vajavad jätkuvalt igapäevast elatusallikat.

Kui me saame Ukraina ajakirjanikke nende töös aidata, on meie kohus seda ka teha. Kõige paremini oskavad oma kiiresti muutuvaid vajadusi hinnata vabad ja sõltumatud Ukraina meediaväljaanded ise.

Seetõttu kutsub President Kaljulaidi Fond üles toetama Ukraina ajakirjandusväljaandeid.

Selleks:

1) Tee ülekanne President Kaljulaid Foundation MTÜ arveldusarvele EE667700771006842520 (SWIFT: LHVBEE22)

2) Makse kirjeldusse kirjuta: Ukraina vaba sõna toetuseks

Kogu kogutud summa kantakse edasi Ukraina sõltumatutele meediaväljaannetele.

Allikas: Facebook - President Kersti Kaljulaidi postitus.

Jaga seda uudist:
Ambur
(23. november - 21. detsember)
Võiksid praegu enam keskenduda sellele, et oma kodused asjad tehtud saada, sest selles vallas peaksid Sinu jõupingutused igati hästi õnnestuma. Ettevaatlik tuleb olla juhul, kui lähed reisima või võtad ette füüsilist pingutust nõudva seikluse.

Raha:43 Tervis:72 Pere:51 Armastus:78
Kas sulle meeldivad tatoveeringud?
    Vastanuid kokku: 23
    Küsimuse lisas: Neanky
        Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Jututoad   Minu jututoad   Top jututoad    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine      Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
    Otsing
    Laiendatud otsing»