Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

HARJUMAA
HIIUMAA
IDA-VIRUMAA
JÕGEVAMAA
JÄRVAMAA
LÄÄNEMAA
LÄÄNE-VIRUMAA
PÕLVAMAA
PÄRNUMAA
RAPLAMAA
SAAREMAA
TARTUMAA
VALGAMAA
VILJANDIMAA
VÕRUMAA
KOGU EESTI
UUDISED
ÜRITUSED
SPORT
ELU
GALERII
ARVAMUS
TARBIJA
ILM
SISUTURUNDUS
KRIMI
IT
KÕIK UUDISED
Neanky
Toimetas Neanky
21. Oktoober 2021, 13:07

❗COVID-19 olukord on Eestis erakordselt kriitiline.❗

Viiruse leviku peatamiseks ning inimestevaheliste kokkupuudete vähendamiseks muutub alates esmaspäevast rangemaks maskikandmise kohustus ning mittevaktsineeritud täiskasvanutele piiratakse ligipääsu meelelahutusele, kultuurile, toitlustusasutustes kohapeal söömisele-joomisele.

📌 Avalikus nakkusohu suhtes kontrollimata siseruumis tuleb hakata kandma maske ning enam ei piisa senisest suu ja nina katmisest.

📌 Alates 25.10 kuni 10.01 on piiratud vaktsineerimata inimeste ligipääs avalikele üritustele. Edaspidi saavad COVID-19 tõendi alusel üritustel osaleda ainult kas vaktsineeritud või haiguse läbi põdenud inimesed. Testitulemusega üritustele enam ei pääse. Muudatus puudutab sportimist, treenimist, noorsootööd, huvitegevust, huviharidust, täienduskoolitust ja täiendõpet, samuti spordivõistluseid ning spordi- ja liikumisüritusi, avalikuks kasutamiseks mõeldud saunasid, spaasid, basseine, veekeskuseid ja ujulaid, avalikke koosolekuid ja üritusi, konverentse, teatrit, kontserte, kino, muuseume, näitusasutusi, meelelahutusteenuse osutamist, toitlustusettevõtteid.

📌 Muutub koolides ja huvihariduses testimise kord. Edaspidi peavad kõik vaktsineerimata õpilased jääma lähikontakti korral koju ning tegema mitte varem kui neljandal päeval PCR-testi.

➡️ Paneme kõigile veel vaktsineerimata inimestele südamele: palun kasutage teile pakutavaid võimalusi. Kui teil on kahtlusi, kas teil tasub oma tervise pärast ennast vaktsineerida, või kui teil on küsimusi vaktsiini kõrvaltoimete kohta, siis pidage oma perearstiga nõu. Ainus tee selle viirusega toime tulla on elanike võimalikult laialdane vaktsineerimine.

👉 Vaktsineerimise aja saab broneerida telefonil 1247 või digiregistratuuri kaudu www.digiregistratuur.ee. Lisainfot vaktsineerimise kohta leiab veebilehelt www.vaktsineeri.ee

👉 Loe lähemalt: https://valitsus.ee/…/valitsus-leppis-kokku-uutes-covid-19-…

 

Allikas: Stenbocki maja (Facebook)

Jaga seda uudist:
Ambur
(23. november - 21. detsember)
Tänased planeediseisud on sobilikud intellektuaalse tegevuse jaoks. Kas teed valiku või mitte? Pead enne seda endalt küsima, et mis või kes sind õnnelikuks teeb ja kas üldse teeb.

Raha:31 Tervis:39 Pere:11 Armastus:85
Kas osaled tarbijamängudes?
    Vastanuid kokku: 22
    Küsimuse lisas: Neanky
        Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Jututoad   Minu jututoad   Top jututoad    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine      Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
    Otsing
    Laiendatud otsing»