Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

HARJUMAA
HIIUMAA
IDA-VIRUMAA
JÕGEVAMAA
JÄRVAMAA
LÄÄNEMAA
LÄÄNE-VIRUMAA
PÕLVAMAA
PÄRNUMAA
RAPLAMAA
SAAREMAA
TARTUMAA
VALGAMAA
VILJANDIMAA
VÕRUMAA
Kogu Eesti
UUDISED
ÜRITUSED
SPORT
ELU
GALERII
ARVAMUS
TARBIJA
ILM
SISUTURUNDUS
KRIMI
IT
Kõik uudised
 Lisa uus uudis»
 Saada uudisele foto»
Neanky
Toimetas Neanky
16.06.2020 - 09:13

Juba 20. aastat korraldab Eesti suurim kodu-, sisustus- ja aiandusajakiri Kodu & Aed silmapaistvate kodude ja aedade konkurssi Kodu Kauniks. Ka tänavu ootab osalejaid palju väärikaid preemiaid ja auhindu! Toimetus ootab fotosid armastusega rajatud aedadest 30. juuniks ja hubaselt sisustatud kodudest 30. augustiks.

 Võistlusel Kodu Kauniks tunnustatakse Eesti kauneid ja nutikaid kodu- ja aiakujundusi; ajakirja ning veebilehe kodus.ee kaudu jõuavad sadade tuhandete lugejate ning huvilisteni nii põnevad kodukujundamise ideed kui ka innustavad kogemused. Konkursile osalema on oodatud kõik huvilised olenemata vanusest, elukohast, perekonna, kodu või aia suurusest. Eraldi tuuakse esile ka silmapaistvaid ideid ja erilisi lahendusi oma kodu või aia mõnusaks muutmisel.

Võistlusele esitatud kandidaatide hulgast valitakse fotode põhjal välja finalistid, keda külastab žürii. Külaskäigu ja profifotode põhjal selguvad sügiseks parimad - need, kes pälvivad tänavu Eesti aasta kodu ja aasta aia preemia. Peale selle antakse välja arvukalt hinnalisi eripreemiaid. Tiitliga aasta kodu kaasneva 2500 € peapreemia annab juba 18. korda välja Swedbank. Aasta aia tiitlit premeerib Bauhof samuti 2500 euroga. Võistluse auhinnafond on 13 000 eurot, sponsorite hulka kuuluvad lisaks Bauhofile ja Swedbankile ka Hemtex, Aquaphor, Gustavsberg, Husqvarna, Tiigitehnika OÜ, Kekkilä ja Eesti Omanike Keskliit.


Kuidas kandideerida võistlusele Kodu Kauniks 2020?

·        Võistlusel osalemiseks saada vähemalt kümme fotot oma kodust või aiast, grilli- või puhkealast, väliköögist, mängunurgast või heast ideest e-posti aadressile kodukauniks@ajakirjad.ee (edastada võid ka piltide allalaadimislingi) või paberkandjal ajakirja Kodu & Aed aadressile Liivalaia 13/15 Tallinn 10118.

·        Lisa fotodele kaaskiri, kus tutvustad oma peret, kodu ja/või aeda. Ära unusta aadressi, meiliaadressi ning telefoninumbrit!

·        Aiavaldkonnas on kandideerimise tähtaeg 30. juuni, koduvaldkonnas 30. august.

·        Lisaküsimuste korral helista telefonil 610 4000 või kirjuta kodukauniks@ajakirjad.ee. Kodu Kauniks konkursi käiguga saad kursis olla Facebookis, www.facebook.com/kodusee ning võistluse reglemendiga tutvuda veebilehel www.kodus.ee/kodukauniks

Jaga seda uudist:
 Lisa uus uudis»
 Saada uudisele foto»
  Sisene kasutajaga»   Loo uus kasutaja»
Ilusaim värv?
Vastanuid kokku: 2
Küsimuse lisas: Neanky
Kalad
(19. veebruar - 20. märts)
Mida mõnusama energiaga ja kirevam seltskond, seda rohkem elu pakub. Loominguline eneseväljendus ning vastassooliste tähelepanu toovad suure rahulolu.

Raha:66 Tervis:71 Pere:53 Armastus:56

Tänased sünnipäevalised

23. jaanuar

Sünnipäev: Rixsi (39), Tonu_Pillak (37), kobra230 (37), shania (62)

Nimepäev: Ramon, Reeno, Rene, Reno, Räni
    Esileht   Hinda pilte   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Foorum    Hinda pilte   Minu pildid   Top pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Jututoad   Minu jututoad   Top jututoad    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Otsing   Tutvumine   E-Kaardid   Mängud   Nimepäevad   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»