Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

HARJUMAA
HIIUMAA
IDA-VIRUMAA
JÕGEVAMAA
JÄRVAMAA
LÄÄNEMAA
LÄÄNE-VIRUMAA
PÕLVAMAA
PÄRNUMAA
RAPLAMAA
SAAREMAA
TARTUMAA
VALGAMAA
VILJANDIMAA
VÕRUMAA
Kogu Eesti
UUDISED
ÜRITUSED
SPORT
ELU
GALERII
ARVAMUS
TARBIJA
ILM
SISUTURUNDUS
KRIMI
IT
Kõik uudised
 Lisa uus uudis»
 Saada uudisele foto»
Neanky
Toimetas Neanky
18.08.2019 - 17:42

Karl Madis tähistab novembris oma 60. sünnipäeva nelja kontserdiga „Rock`n`Roll meid kokku viis“: Pärnu, Tartu ja Jõhvi kontserdimajas ning Tallinnas Estonia Kontserdisaalis. Kaasa löövad lisaks ansamblile Karavan ka Birgit Sarrap, Mikk Kaasik, Uku Suviste ja Koit Toome.


„Minu jaoks enam olulisemat kontserti ei saagi olla, see võtab pika tee kokku,“ nentis Karl Madis. „Repertuaar on meeletult lai, nii et oleks võinud ka neli erinevat kontserti kokku panna, aga eks „Pärlipüüdjat“ ja „Väikest poissi“ tahetakse neil kõigil kuulda. Rokipalad on kavas alates 1980ndatest kuni tänapäevani välja, kõlavad „Karavani“ hitid ja minu sooloprojekti lood. Teiste solistidega on ühisproovid alanud.“


Karl Madis meenutas, kuidas ta kohe pärast keskkooli heade muusikutega kokku juhtus. Tema esimene teleesinemine oli Eesti Televisiooni saates Reklaamiklubi 1979. aasta kevadel. Telest kutsuti laulja sügisel järgmisesse saatesse, aga tema pidi minema Vene sõjaväkke. Kuna Karl Madis mängis saksofoni, pääses ta Riias Baltikumi staabiorkestrisse, kus tutvus Heini Vaikmaa ja Agu Tammeoruga, kellega tegi kroonuaja lõpuni bändi. Ansambel Karavan on asutatud 1993. aastal samuti novembris.


Juubelikontserdid toimuvad 10. novembril Pärnu Kontserdimajas, 12. novembril Tartus Vanemuise Kontserdimajas, 13. novembril Tallinnas Estonia Kontserdisaalis ja 17. novembril Jõhvi Kontserdimajas.

Jaga seda uudist:
 Lisa uus uudis»
 Saada uudisele foto»
  Sisene kasutajaga»   Loo uus kasutaja»
Ilusaim värv?
Vastanuid kokku: 2
Küsimuse lisas: Neanky
Sõnn
(21. aprill - 20. mai)
Püüdke olla alkoholiga ettevaatlik. Loominguline eneseväljendus ning vastassooliste tähelepanu toovad suure rahulolu.

Raha:11 Tervis:92 Pere:81 Armastus:43

Tänased sünnipäevalised

23. jaanuar

Sünnipäev: Rixsi (39), Tonu_Pillak (37), kobra230 (37), shania (62)

Nimepäev: Ramon, Reeno, Rene, Reno, Räni
    Esileht   Hinda pilte   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Foorum    Hinda pilte   Minu pildid   Top pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Jututoad   Minu jututoad   Top jututoad    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Otsing   Tutvumine   E-Kaardid   Mängud   Nimepäevad   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»