Kogu Riigikogu valmiskampaania aja EKRE kutsus rahvast hääletama valimispäeval ja sedeliga. E-hääled olevat juba ette Reformierakonna poolt mõjutatud ja võltsitud.
Valimisööl tulemused siis tulidki nii, et sedelitega EKRE juhtis. Kõik ekrelased olid kenasti sõna kuulanud ja hääletanud sedeliga.
Aga lõpuks, kui e-hääled olid loetud ja seis muutus Reformierakonna kasuks, oli EKREl kohe suur häda lahti, et hääled on võltsitud ja et kuidas nemad nii vähe e-hääli said.
Ise olid terve kampaania vältel rääkinud, et ärge e-hääletage.
Kuidas siis peaks e-häältega hea saaks EKREle tulema?
Lisaks oli EKRE oma komisjon just eelnevalt Eesti e-hääletust uurinud ja ei tuvastanud ühtegi probleemi seal. EKRE oma tulemus e-hääletamisele oli, et kõik on korrektne ja aus.

E-hääled on just kõige ausam ja õigem viis valmiste läbiviimiseks. Paberhäälega on väga suur oht eksida paberile kirjutatud numbri lugemisel. Paberi kasti lastes ei pruugi kunagi kindel olla, et sama valimiskast jõuab ka lugemisele või keegi seal ei muuda sedeleid. Kasti lastud häälele ei saa kunagi enam inimest külge lisada.
Samas arvuti ei eksi kunagi. E-häälega on võimalus siduda hääl hääletanud isikuga.
Lisaks suudavad e-hääletada vaid tänapäevases elus aktiivsed inimesed. E-hääletajad on digipädevamad ja seega ehk on suutelised ise oma peaga mõtlema.