Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Eesti toidu vilets kvaliteet

Eesti toidu vilets kvaliteet

Kas oled ka märganud Eestis valmistatud toidu kvaliteedi langust?
Toidu hind poodides aina kerkib, samas kvaliteet langeb. Korduvalt olen märganud ja tundud maitse ja kvaliteedi kõikumist pea kõigis toodetes. Mitmeid kordi märganud ka kehvasti pakendatud tooteid. Pakend on lahtine, vigastatud ja pakendis olev toode on pakendi välisküljel laiali.
Kanad on ka kehvema kvaliteediga mune munema hakanud. Esimene pidamisviis ja erineva suurusega munad on üldjuhul väga väikesed, seest verised ja kahtlased.
Kas olete ka midagi sellist märganud?


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Eesti toidu vilets kvaliteet

Kartuli kvaliteet läheb üha hullemaks. Sinised, lõhkised ja seest mädanevad kartulid on igas pakendatud kotis. Kartulid on millegi pärast haiged.

Kui keegi veel ei tea, siis poest ostetud kartulit ei tohi omale kasvama panna. Haigused levivad edasi.


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Uus postitus
 Hüüdnimi
turvakood
    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»