Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Õhksoojuspump Kliimamarketist

Õhksoojuspump Kliimamarketist

Kliimamarket.ee veebilehelt sai tellitud õhksoojuspump, maaraam ja betoonist plaat maaraami alla + paigaldus. Soojuspump jõudis kohale 2 päeva peale ostu sooritamist, maaraam ja plaat alla tulid järgneva saadetisena paar päeva hiljem.

Peale nädala ootamist sai kliimamarketiga ühendust võetud ja uuritud, et millal paigaldamiseks aeg broneeritakse. Vabandati ja saadeti minu kontaktid paigaldajale edasi.

Nüüd siis veel nädal hiljem ei ole ikka veel paigaldajaga ühendust saanud.

Kuidas teil kogemusi kliimamarketist soojuspumba ostmisel? Kas on saanud paigaldatud kiiresti ja kvaliteetselt?

Õhksoojuspumpa valides sai võetud ka hinnapakkumine Bestairist. Sealt vastati üle nädala hiljem alles ja kurdeti, et praegusel ajal on hullud ajad ja rahvas ostab massiliselt õhksoojuspumpe. Kuna olin juba Kliimamarketist soojuspumba ära tellinud ja see oli juba kohal, siis jäi nendega tehing tegemata.

Et kas siis hullud ajad või peabki õhksoojuspumpa koos paigaldusega ostes ise paigaldajat taga ajama?


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Õhksoojuspump Kliimamarketist

Elektri universaalteenus või eestlaste suur rikkus on tekitanud olukorra, kus soojuspumba paigaldamist tuleb oodata üle kuu aja.

Elagu rikas Eesti! 🙂

Ja kusagil veel mõned inimesed kurdavad, et elu on kalliks läinud jne 😃


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Õhksoojuspump Kliimamarketist

Õhksoojuspump ei ole sobilik Eestimaa külma talve. Talvisel ajal soojuspump raiskab suure osa elektrienergiast väliosa soojendamisele ja väljas jääst vee tootmisele. Sellel ajal siseruumis sooja asemel võib puhuda hoopis jääkülma õhku.
Väliosa sulatamisel kasutab soojuspump konditsioneeri olekut enamasti suletud labadega.

2024 aasta 5. jaanuar tõi Eestisse senise rekordkalli elektrihinna. Nii kõrget hinda järjestiku tundidel polnud varem kunagi veel elektribörsil olnud.
Väljas pakane paukus ja tuulekülm oli -40 kraadi juures. Soojuspumbale selline ilm ei meeldi ja nõnda imeb mõnuga elektrit. Tarbimine jõudis selliste ilmadega 40 kWh ööpäeva jooksul.
Rekordilise elektrihinnaga hooletumad kasutajad said tasuda 100 euri ühe päeva kütmise eest.
Seega soojuspumbaga tasub väga ettevaatlik olla ja kui börsipakett, siis kindlasti hinda jälgida.

See hirmus raharöövel ehk soojuspump on alati valmis sind vaeseks tegema.

AGA kevadest sügise lõpuni on õhksoojuspump ideaalne lahendus oma hoone kütmiseks. Talvisel ajal siis on abiks ikka vana hea puiduga köetav ahi.


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Uus postitus
 Hüüdnimi
turvakood
    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»