Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Õhksoojuspump Kliimamarketist

Õhksoojuspump Kliimamarketist

Kliimamarket.ee veebilehelt sai tellitud õhksoojuspump, maaraam ja betoonist plaat maaraami alla + paigaldus. Soojuspump jõudis kohale 2 päeva peale ostu sooritamist, maaraam ja plaat alla tulid järgneva saadetisena paar päeva hiljem.

Peale nädala ootamist sai kliimamarketiga ühendust võetud ja uuritud, et millal paigaldamiseks aeg broneeritakse. Vabandati ja saadeti minu kontaktid paigaldajale edasi.

Nüüd siis veel nädal hiljem ei ole ikka veel paigaldajaga ühendust saanud.

Kuidas teil kogemusi kliimamarketist soojuspumba ostmisel? Kas on saanud paigaldatud kiiresti ja kvaliteetselt?

Õhksoojuspumpa valides sai võetud ka hinnapakkumine Bestairist. Sealt vastati üle nädala hiljem alles ja kurdeti, et praegusel ajal on hullud ajad ja rahvas ostab massiliselt õhksoojuspumpe. Kuna olin juba Kliimamarketist soojuspumba ära tellinud ja see oli juba kohal, siis jäi nendega tehing tegemata.

Et kas siis hullud ajad või peabki õhksoojuspumpa koos paigaldusega ostes ise paigaldajat taga ajama?


kõll🙂
Õhksoojuspump Kliimamarketist

Elektri universaalteenus või eestlaste suur rikkus on tekitanud olukorra, kus soojuspumba paigaldamist tuleb oodata üle kuu aja.

Elagu rikas Eesti! 🙂

Ja kusagil veel mõned inimesed kurdavad, et elu on kalliks läinud jne 😃


kõll🙂
Uus postitus
turvakood
    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»