Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Uuringukutse - COVID-19 teemaline uuring

Uuringukutse - COVID-19 teemaline uuring

Lugupeetud vastaja!

Kutsume Teid osalema COVID – 19 teemalises uuringus.

Uuringu eesmärk on saada ülevaade Eesti inimeste käitumisest ja hoiakutest seoses koroonaviirusega. Uuringu küsimustele vastamine ei nõua mingeid eriteadmisi ning vastamine võtab aega ligikaudu 15 minutit.

Kuidas valiti vastajad?

Olete uuringu valimisse sattunud Rahvastikuregistrist tehtud juhuvalikuga. Kokku vastab uuringule üle Eesti 1500 inimest vanuses 15 a. ja vanemad.

Konfidentsiaalsus

Tagame kõigi uuringus osalejate konfidentsiaalsuse – tellijale ei edastata vastaja nime ega muid kontaktandmeid, samuti ei seostata ühtegi vastust vastaja isikuga (tulemusi analüüsitakse suuremate gruppide kaupa). Teie kontaktandmeid kasutatakse vaid selle konkreetse uuringu läbiviimiseks ning ei edastata kolmandatele osapooltele. Peale uuringu lõppu kõigi uuringus osalenute kontaktandmed kustutatakse.

Vastama pääsete siit:

Palume Teil vastata esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 12. detsembril.

Ette tänades

Turu-uuringute AS

Kui Te ei soovi antud uuringus osaleda, klikkige palun alloleval lingil:


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Uuringukutse - COVID-19 teemaline uuring

Tegu on petukirjaga ja ärge sellises kirjas linke vajutage ega vastake.


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Uus postitus
 Hüüdnimi
turvakood
    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»