Tähelepanu: fondi saaja,

Ma saatsin selle kirja teile kuu aega tagasi, kuid ma ei kuulnud teist, ma pole kindel, kas saite selle ja seetõttu ütlen ma seda uuesti: esiteks olen ma proua Kristalina Gueorguieva, tegevdirektor ja Rahvusvahelise Valuutafondi esimees.

Tõepoolest, oleme üle vaadanud kõik takistused ja probleemid, mis hõlmasid teie lõpetamata tehingut ja teie võimetust maksta ülekandetasusid, mis on teie vastu võetud eelmiste ülekandmise võimaluse eest, vaadake kinnitamiseks meie saiti

Meie, direktorite nõukogu, Maailmapank ja Rahvusvaheline Valuutafond (IMF) Washington, D.C. koos USA rahandusministeeriumi ja mõne muu asjakohase uurimisasutustega siin Ameerika Ühendriikides. on tellinud meie välismaksete ülekandmise üksusele Aafrika Ühendatud Pank Lome Togo teile fondi edasiseks väljavõtmiseks VISA -kaardi, kuhu laetakse teie fond üles 1,5 miljonit dollarit.

Uurimise käigus avastasime hämmeldusega, et panga korrumpeerunud ametnikud, kes üritavad teie raha oma erakontolt suunata, on teie makset asjatult edasi lükanud.

Ja täna teatame teile, et teie fond on UBA panga poolt VISA -kaardile kantud ja valmis ka kohaletoimetamiseks. Nüüd võtke ühendust UBA panga abiga hr Tony Elumelu E -post ()
Akrediteeritud ATM VISA kaardi kohaletoimetamiseks saatke talle järgmine teave.

Teie täisnimi ======================
Teie päritoluriik ================
Teie kodune aadress =================
Teie telefoninumber =================

Lugupidamisega
Proua Kristalina