Sisene kasutajaga

Tere päevast, kallis sularahaautomaadi omanik

Tere päevast, kallis sularahaautomaadi omanik

Tere päevast, kallis sularahaautomaadi omanik;

Saatsin teile selle kirja paar kuud tagasi, kuid proua Sonia Kuznetsova helistas mulle eile ja ütles, et te pole veel oma pangaautomaadi kaarti kätte saanud, seega otsustasin selle uuesti saata.

Minu nimi on proua Kristalina Georgieva, IMFi president. UNITED BANK FOR AFRICA -s jätsite oma kaheksasada tuhat USA osariigi dollarit USA -s 800 000 dollarit. Mis on põhjus, kes üritab teid petta? sest see on ainus volitatud pank, kus proua Sonia Kuznetsova on volitatud esindaja. Kui keeldute proua Soniaga ühendust võtmast, ei luba Rahvusvaheline Valuutafond teil makseid vastu võtta ja te jätkate koostööd valede inimestega kogu oma elu ilma heade uudistena. Teie raha jääb endiselt Togos asuvasse Aafrika Ühispanka. Kui te hoolite IMFi allkirjastamisest ja heakskiitmisest, peate oma pangakaardi kättesaamiseks võtma ühendust proua Sonia Kuznetsovaga.

Kinnitatud esindaja: proua Sonia Kuznetsova
E-post: ()

See on ÜRO, Rahvusvahelise Valuutafondi, Maailmapanga ja ECOWASi heakskiidetud pank ning ilma selle pangata ei toeta ega kiida ükski neist agentidest seda fondi teie eest heaks.
võtke palun ühendust proua Sonia Kuznetsovaga, et anda teile juhiseid 800 000 dollari suuruse sularahaautomaadi viivitamatu kättesaamise kohta.

Lugupidamisega
Kristalina Georgieva
IMFi esimees


kõllSuurenenud on jälle "trollide" spämmi levitamine ja õngitsuskirjade saatmine. Kahtlase kirja saamisel saada see moderaatorile vajutades kirja all linki "Teavita moderaatoreid". Tegutseme kiiresti ja eemaldame trollid süsteemist. smile
offline Neanky
14.09.2021 11:15
Neanky
    Esileht   Hinda pilte   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   E-Kaardid    Hinda pilte   Minu pildid   Top pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Jututoad   Minu jututoad   Top jututoad    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Otsing   Foorum   Tutvumine   E-Kaardid   Mängud   Nimepäevad   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»