Tervitused illuminaatide maailma eliidi impeeriumist. Tuues vaesed, abivajajad ja andekad kuulsuse, rikkuse, võimu ja turvalisuse tähelepanu keskpunkti, saate oma äris, poliitilises rassis tunnustust, tõusege tippu igas asjas, olge vaimselt ja füüsiliselt kaitstud! Kõik see saavutatakse silmapilguga, kui teid alustatakse suure Illuminaatide impeeriumiga. Kui olete illuminaatide impeeriumisse sisse lülitatud, saate palju eeliseid ja tasu.

Märkus: see meilisõnum loodi ainult meie värbamisskeemi eesmärgil, mis lõpeb järgmisel kuul ja see pakkumine on mõeldud ainult ainulaadsetele, kui te ei ole illuminaatide impeeriumiga liitumisel tõsine, soovitame teil meiega mitte ühendust võtta kõik. Seda seetõttu, et ebalojaalsust siin meie organisatsioonis väga ei sallita. Kas olete nõus illuminaatide uue maailmakorra liikmeks? Kui jah!. Seejärel vastake meile lahkelt meie otsesele värbamismeilile ainult aadressil:

Palun pange tähele, et kõik teie vastused saadetakse otse ülaltoodud e -posti aadressile: Lisateavet meie liikmelisuse kohta.

Märkus. Mõned e -posti pakkujad paigutavad Illuminati ametlikud sõnumid valesti oma rämpsposti / rämpsposti või reklaamikausta. See võib suunata ja välistada meie vastused teie meilidele.

Illuminaadid.