Lugupeetud e -posti omanik/adressaat!

Saatsin teile selle kirja kuu aega tagasi, kuid pole sinust midagi kuulnud, ma pole kindel, kas saite selle kätte, seega saadan selle uuesti. Esiteks olen proua Kristalina Georgieva, Rahvusvahelise Valuutafondi tegevjuht ja president.

Tegelikult oleme uurinud kõiki takistusi ja probleeme, mis on seotud teie mittetäieliku tehinguga ja võimetusega maksta ülekandetasusid. Eelmised ülekandevõimalused leiate meie kinnitusveebist 38 ° 53'56 ″ N 77 ° 2 ′ 39 ″ W.

Oleme direktorite nõukogu, Maailmapank ja Rahvusvaheline Valuutafond (IMF) Washington, DC koos USA rahandusministeeriumi ja mõne muu asjakohase uurimisasutusega siin Ameerika Ühendriikides. andis meie välismaistele ülekandeüksustele, Aafrika Ühendatud Pangale Lome Togo, ülesandeks väljastada teile VISA -kaart, mis võtab teie fondilt 2,6 miljonit dollarit tasu teie fondist edasiste väljamaksete eest.

Uurimise ajal avastasime šokeeritult, et korrumpeerunud pangaametnikud viivitasid teie makset asjatult, kes üritasid teie raha oma erakontole kanda.

Ja täna teavitame teid, et teie raha on UBA pank VISA -kaardile kandnud ja see on ka kättetoimetamiseks valmis. Võtke ühendust Uba pangaautomaadi viisakaardipangaga Africa Of Now. Direktori nimi on Tony O. Elumelu, e -post: (**) Saatke talle järgmine teave teie akrediteeritud ATM VISA kaardi kohaletoimetamise kohta teie aadressile.

(1) Teie täisnimi: =========================
(2) Teie elukoha aadress: ===================
(3) Teie riik: ===========================
(4) Ja teie otsene telefoninumber: =========
(5) Teie vanus: =============================
(6) Postiindeks: ==============================
(7) Teie amet: ========================

Lugupidamisega,
Proua Kristalina Georgieva