Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Kas seemned on juba mullas?

Kas seemned on juba mullas?

Kevadine Seemnete Külvamise Seiklus

Kui päike hakkab juba õrnalt naeratama ja õhutemperatuur tõuseb, teab iga aednik, et on aeg hakata seemneid mulda istutama. See on justkui maagiline hetk, mil looduse ärkamine saab alguse. Tomatid, paprikad, ja teised pikemat kasvuaega vajavad taimed ootavad kannatlikult oma võimalust.

Kärsitumad aednikud on juba seemned maha istutanud, kuid enamus meist ootab veel mõned päevad. Tomatid, need suvised maiuspalad, on märgitud külviajaks märtsikuusse. Kuid kui oled juba veebruaris seemned mulda pannud, võid olla kindel, et su taimed kannavad vilja varem kui teised.

Nii et võta seemnepakid kätte, valmista ette mullapott, ja alusta oma kevadist aiatööd. 🌱🌞


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Kas seemned on juba mullas?

1. Ei plaani seemneid külvata - 47.4% (9 häält)
2. Jah - 26.3% (5 häält)
3. Ootan veel vähe - 26.3% (5 häält)

Vastanuid kokku: 19


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Uus postitus
 Hüüdnimi
turvakood
    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»