Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Kui rahul oled Kaja Kallase tööga peaministri ametis?

Kui rahul oled Kaja Kallase tööga peaministri ametis?

Kaja Kallas on juba kolm aastat peaministri ametit pidanud. Selle aja jooksul on maailmas väga palju juhtunud ja kogu maailm on muutunud.
Kuidas on Kaja Kallas teie arvates selle kõigega hakkama saanud?
Sõjaprintsessist vaenusõnani välja. Vanema maarahva seas on saanud Kaja Kallasest justkui uus vaenusõna, millega kirjeldatakse kedagi väga hirmsat ja halba. Vanemal rahval seda nime kuuldes kohe vererõhk tõuseb ja tasakaal kaob.
Kaja Kallasel on ka mõningad suured skandaalid olnud. Esimene kohe oli “Maksud ei tõuse!” ja teiseks suureks oli tema abikaasa idaveod.
Enne seda esimeses valitsuses oli aga Kaja Kallas vapper sõjaprintsess. Juhtis vapralt sõjaaja elu ja hoidis Eestit maailmas pildil.
Kui seda kõike raha sinna Ukrainasse ei peaks saatma, siis oleks vast isegi Kaja Kallas olnud parim peaminister, aga nüüd tundub olevat ajaloo halvim peaminister. Riik on vaene ja ei suuda seda suurt Ukrainat ülal pidada, aga peab ju. Oma eesti rahva heaolu hinnaga.
Mida arvate?


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Kui rahul oled Kaja Kallase tööga peaministri ametis?

1. Ei ole rahul - 78.4% (40 häält)
2. Neutraalne - 9.8% (5 häält)
3. Rahul - 7.8% (4 häält)
4. Väga rahul - 3.9% (2 häält)

Vastanuid kokku: 51


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Uus postitus
 Hüüdnimi
turvakood
    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»