Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Kas oled vaene?

Kas oled vaene?

Kes on vaene?

Vaene inimene on inimene, kes ei tule oma rahalise sissetulekuga välja järgmise sissetulekuni. Kulud elamisele ja elus püsimisele katavad kõik sissetulekud.

Raiskava eluviisiga ja sellest tuleneva rahapuuduse alla kannataja pole vaene inimene.

---

Eestis on keskmine palk üle 1700 euro kuus ja lisaks on rahval enneolematus koguses raha pangakontodel seismas. Hinnad poes on kõrged, aga poed on alati rahvast täis ja rahva vaesumist pole veel kusagilt märgata.

Millegi pärast osa inimesi kurdab, et on vaesed ja ei saa hakkama. Kas seal on niisama kurtvad ja saamahimulised inimesed või on tõesti rahval juba raskem olla? Kas sul on ka raske kuludega toime tulla ja tunned ennast vaesena?


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Kas oled vaene?

1. Jah - 61.3% (19 häält)
2. Ei - 38.7% (12 häält)

Vastanuid kokku: 31


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Kas oled vaene?

"Kui märtsi algusese uus rekord oli 11,198 miljardit eurot, siis värskemad andmed näitavad, et eestimaalaste pangaarvetel on 11,254 miljardit eurot – ja see summa ei taha kuidagi väheneda."

Rahvas pole kunagi nii rikas olnud 🙂


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Uus postitus
 Hüüdnimi
turvakood
    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»