Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Kas oled introvert või ekstravert?

Kas oled introvert või ekstravert?

Ekstraverdid on elavamad, reageerivad kiiresti, tahavad arvamust avaldada, muljeid jagada. Neile meeldib mitmekesisus, nad on aktiivsed ja tegutsemishuvilised. Leiavad kiiresti stiimuleid, hangivad tegutsemise energiat ümbritsevate asjade ja inimeste maailmast. Neile on omane ka mõtlematum tegutsemisviis. Ekstraverdid on avatud, ei varja oma arvamust ega tundeid. Neile meeldib suhelda ja koos tegutseda, nad on seltsivad. Tavaliselt eelistavad nad õppida praktilise tegevuse käigus.

Introverdid vajavad rohkem aega tegelikkuse peegeldamiseks ja tunnetamiseks, asja sisusse süvenemiseks. Nad on üldiselt keskendumisvõimelised ja püsivad, neile meeldib individuaalne tegevus ja mõtisklemine. Seega on nad sisemiselt aktiivsed, kuigi pealtnäha passiivsed. Introvert ammutab oma tegevusenergiat sisemaailmastja ideedest. Enne mõtleb ja siis alles teeb. Paraku jätavad introverdid oma tunded sageli oma teada. Introvertidele meeldib asju õppida "seedides", nende üle järele mõeldes.

Kumb iseloomustab sind rohkem?


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Kas oled introvert või ekstravert?

1. Oleneb olukorrast - 68.4% (13 häält)
2. Introvert - 15.8% (3 häält)
3. Ekstravert - 15.8% (3 häält)

Vastanuid kokku: 19


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Uus postitus
 Hüüdnimi
turvakood
    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»