Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Kas oled seoses hinnatõusuga hakanud kulutama oma sääste?

Hinnad kõikjal tõusevad üha kiiremas tempos ja sellest tulenevalt peaks juba hakkama rahval raha otsa saama, aga poodides käies või üritustel ei paiste see kuidagi välja. Rahvas kulutab nagu homset poleks ja elatakse väga laialt. Kaks eurot kütuse eest maksta pole ka probleem või siis üritustel 4 eurot pudelivee eest.
Reisimisest rääkimata, lennujaamad rahvast umbes ja taevas lennukeid täis.
Juttude järgi pidi rahval raske olema ja raha nappima, aga välja ei paista see kusagilt.

kõll📰 Kas nägid midagi huvitavat? Saada uudisele vihje või loo ise uus uudis. Neanky uudised ootavad teie märgatud uudiseid. 📝

1. Mul ei ole sääste - 40.6% (13 häält)
2. Jah - 31.3% (10 häält)
3. Ei - 28.1% (9 häält)

Vastanuid kokku: 32

kõll📰 Kas nägid midagi huvitavat? Saada uudisele vihje või loo ise uus uudis. Neanky uudised ootavad teie märgatud uudiseid. 📝
Uus postitus
turvakood
    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Jututoad   Minu jututoad   Top jututoad    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine      Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»