Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Kas mängid lotot?

Kas mängid lotot?

Loto ehk lollimaks paistab olevat üha populaarsem. Üha kallinevas maailmas vaesem rahvas loodab ja ootab imele. Loto loosimisel võitjaid vaadates, siis tundub nagu kõik alati võidaks. Iga loosimisega võidab üle 10 000 inimese. Paistab väga hea võimalus olevat.

Millegi pärast seda lotovõitu vaid ei tule. Ei tea kas tõesti võidavad kusagil mingid kindlad inimesed või on need numbrid seal kõik võltsitud.

Lollimaksu kogudes rikastub vaid riik. Vasem rahvas annab hea meelega oma viimsegi käest, et saaks maksta seda tüütut maksu.

Lisaks kõik need aastaloosid, lisaloosid, mitmed erinevad kiirloosid. Kõike seda nähes läheb pea keerisesse ja kohe on vaja ju kõike proovida. Ühega ei võida, siis teisega ju ikka võidab. Mida see paar eurot lisaks ära anda ikka teeb? Nii mõtlevad kindlasti paljud.

Milline on teie arvamus lotost? Kui tihti ja mida mängite? Olete midagi võitnud ka?


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Kas mängid lotot?

1. Jah - 70.6% (12 häält)

2. Ei - 29.4% (5 häält)

Vastanuid kokku: 17
Mehi: 3
Naisi: 1
Külastajaid: 13


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Kas mängid lotot?

1. Jah - 72.7% (24 häält)
2. Ei - 27.3% (9 häält)

Vastanuid kokku: 33


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Uus postitus
 Hüüdnimi
turvakood
    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»