Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Tutvumine internetis

Tutvumine internetis

Tutvuste leidmine internetis on tänapäeval muudetud pea võimatuks. Tinder on rikkunud uute kvaliteetsete tutvuste leidmise. Tinder valitseb kogu turgu ja mujale tutvujaid ei jagu. Samas Tinderis enamus inimesi ei leia oma õnne.

Siin Neanky tutvumistel üritame seda viga parandada ja taaselustada sisukamate ja kvaliteetsemate tutvuste sobitamise.

Head ja kvaliteetset tutvust ei ole võimalik sõlmida paarisõnaliste lausetega. Inimesed on palju sisukamad ja vajavad enese väljendamiseks rohkem ruumi. Kui vastaspool ei suuda sisukama tutvuja kirja läbi lugeda, siis pole selle vastaspoolega midagi peale hakata ja nii raiskadki vähem aega tühjadele inimestele.

Siin me ei piira saadetavate kirjade ega lisainfoks lisatava teksti pikkust.

Tutvumine internetis peaks olema võimalikult lihtne ja tasuta. Tutvuda peaks saama üle Eesti paiknevate inimestega. Ka maakohtades on ilusaid ja häid inimesi. Kui vaid nina alla vaadata, siis ei pruugi seda kõige paremat leida. Üle Eesti liiguvad rongid-bussid ja enamus rahval tundub olevat oma isiklik auto, seega kohtumine ja kõik edasine ei tohiks probleem olla.

Anna sinagi oma panus paremale tutvumisele ja lisa oma tutvumiskuulutus. Kui sa häbened või sinu tutvumisplaanid pole just kõige ausamad, siis lisa kuulutus vaid dating+ osas. Nii ei näidata sinu kuulutust kuulutuste lehel, vaid näidatakse sinu määratud kriteeriumitega inimestele. Avaliku silma eest varjamiseks aitab ka lisada märge "Mõeldud täiskasvanutele". See hajutab sinu foto ja ei luba Neanky lehel sinenemata kasutajatel kuulutust lugeda.


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Tutvumine internetis

Soovitage ka enda poolt muudatusi tutvumise veel paremaks muutmisel.


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Tutvumine internetis

Tutvumisel on väga palju meeste lisatud kuulutusi. Kahjuks on sellises aktiivsemas elueas naisi meestest kõvasti vähem, aga ehk õnnestub meil millalgi ka naissoost inimesi julgemalt ennast näitama ja uusi tutvusi sobitama meelitada. Eestis peab ju mõni üksik naine ka kusagil olema. Kõik ei saa ju suhtes olla 😃


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Tutvumine internetis

Neanky tutvumiskuulutused on võimalus tutvuda päris inimestega päris maailmast.

Me teeme endast kõik võimaliku, et eemaldada petised. Lisaks erinevalt suurimatest tutvumisteenustest me ei kasuta ühtegi juturobotit. Sul on võimalus suhelda vaid päris inimesega.

Tutvumiskuulutuse lisamine on kiire ja alati tasuta.


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Uus postitus
 Hüüdnimi
turvakood
    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»