Logi sisse»
Sisene Neanky kasutajaga
Kasutajanimi:
Salasõna:
Mäleta mind:
Sisene Facebookiga»

Sooviksin tutvuda püsisuhte eesmärgil ühe korraliku truunaisega vanuses alates 18 kuni 35 eluaastat

Autor Postitus
yllarking
offline yllarking


Lisatud: 23/10/2019
Kell: 04:22
Sooviksin tutvuda püsisuhte eesmärgil ühe korraliku truunaisega vanuses alates 18 kuni 35 eluaastat

Tere head rõõmsameelsed sügist hõngu kõigile Eestimaa naistele vanuses alates 18 kuni 35 eluaastat.

Sooviksin ainult ausate ja usaldusväärsed toredad sõbralikku mõistlikku naisega tutvuda püsisuhte eesmärgil, ise olen 39 eluaastane üksik ja vaba vallaline maakas mees Lihulas elan kuigi käin Tallinnas tööl Kristiine keskuse Prisma peremarket AS-il külmpiima laotöötajana olen osaliselt töögraafiku alusel saalitöötajana kaubade väljapanek riiulite peale, invaliidsuse pensioni kõrval käin häälega tööke ja koju samuti, kuigi puudu on ükd kindel mõistlik truunaine kellega tahaksin ülejäänud kogu elu pühenduda täielikult tõsise suhte eesmärgi puhul, kui on eestis vabu korralikke perekonna loovad naist olemas, kuigi pole ma veel iialgi pea viimase kahekümne aasta jooksul oma ellu leidnud üht tõelist kindlad korralikku naist, kellega saaksin reaalselt ühineda tõsise suhte eesmärgil loomisel.

Telefoninumber: +372 59 820 508 või teine telefoninumber: +372 59 820 204.

Ise olen miytm üldsegi karvavõrdki alkoholi jooja et alkoholism mind isiklikult ei tunne sellise vastu karvavõrdki huvi, sest alkoholism on suurim enesehäving.


kõllKirjastuse autor: Lugupidamisega Üllar King. Üksik vaba vallaline maamees truumees 38a. Lisaküsimustele palun teid kõiki, jagage seda lisainfot! Telefoni numbri: 372 59 820 204, või teine 372 59 820 508. Mehed, teile üleskutse on naistele suhete algusesse taseme, ja siis rohkem kui algajad. Truumess tutvub facebooki vahendusel, ausama truu südamlikku tuleva armastava kallima naisega, tõsises ausama korralikku puhta püsisuhte eesmärgil. Vanus jääb küsimärgi alla? Kuigi võiks olla alates 20. Kuni 36. Eluaastat, sest vahet pole kuskohas see ustav truunaine elukaaslane tulevane naine tuleb? Armastage oma abikaasat naist, või vabaabielus elukaaslast naist. Ja oma lapsi ja peresid. Sõnastik kogumiku koostaja luuletuste read minu poolne osa teile kõigile. MEIE AU ON TRUUDUS ISAMAALE!" TUNDMATU - NAISTELE!" Ma lille sideme võtaks — sind köidaks sellega, sind köidaks sellega ühte, oh õnnetu Eestimaa naisele või õnneliku Eestimaa naisele! Ma taeva sinna võtaks, võtaks päikese särava, sulle tooks helidega, päevadele leevendust. Tuuli kaasa soojad ja külmad kaasa võtaks hesd, võtaks koidu — tiivad ja võtaks Koidutähe meelega särada ja näidata valgus teed. Sind köidaks sellegagi mis mul on veel alles ja olemas Ümber kinni võtaks ja sind kallistan ja ning suudlen su pehmeid huuli ja ütleksin: "Kallis naine sind ikkagi mõnda palavalt armastusega! Ja armastuse ma võtaks, võtaks truuduse, aususe ka, ja köidaks sellega ühte sind, kallis kodumaa õnneliku või õnnetu naisele! Ja vere sideme võtaks, võtaks õige mehe südame ma — ja köidaks sellega ühte sind, õnnetu Eestimaa! Naisele või õnneliku Eestimaa naisele!" Lugupidamisega Üllar King. Vabakutseline kirjanik Lihulas asukohaga. Mehed üleskutse teile, armastage oma naist ja pere lapsi, või kellel veel pole peres sündinud lapsi, siis ikkagi armastage oma südamega hingega, oma naist. Sõnadega tegudega ja pühendamisega lahke siirama südamliku armastusega! Lugupidamisega: "Vabakutseline ajakirjanik Üllar King.
Esileht
 
  » Esileht
 
  » Hinda Pilte
 
  » Horoskoop
 
  » Uudised
 
  » Blogi
 
  » Tutvumine
 
  » E-Kaardid
Pildid
 
  » Hinda Pilte
 
  » Minu Pildid
 
  » Top Pildid
 
  » Uued Pildid
 
  » Keelatud Pildid
 
  » Kommentaarid
Jututoad
 
  » Jututoad
 
  » Minu Jututoad
 
  » Top Jututoad
Top
 
  » Top Pildid
 
  » Top Jututoad
 
  » Top Kasutajad
 
  » Top Vaatamised
 
  » Top Mees
 
  » Top Naine
Veel»
  » Otsing
 
  » Foorum
 
  » Tutvumine
 
  » E-Kaardid
 
  » Mängud
 
  » Nimepäevad
 
  » Suhtekalkulaator
 
  » Armastuse Kalk.
 
  » JAH või EI
 
  » Jaga oma mure
 
  » Mis on Neanky?
 
  » Moderaatorid
 
  » Reeglid