Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Uue aasta lubadused

Uue aasta lubadused

Inimesed lubavad enim uueks aastaks endale erinevaid asju, nagu näiteks:

  1. Kaalust alla võtta: paljud inimesed lubavad endale uue aasta eesmärgiks kaalust alla võtta ja tervislikemaid eluviise juurutada.

  2. Töökohta vahetada: mõned inimesed lubavad endale uue aasta eesmärgiks leida uus töökoht, mis pakub rohkem väljakutseid või paremaid töötingimusi.

  3. Reisida: paljud inimesed lubavad endale uue aasta eesmärgiks reisida ja uusi kohti näha.

  4. Suhted parandada: mõned inimesed lubavad endale uue aasta eesmärgiks parandada oma suhteid sõprade või pereliikmetega.

  5. Uue hobi või tegevusega alustada: mõned inimesed lubavad endale uue aasta eesmärgiks alustada uut hobi või uut tegevust, nagu näiteks jõusaali külastamine või uue keele õppimine.

  6. Raha säästa: mõned inimesed lubavad endale uue aasta eesmärgiks säästa rohkem raha või mõne finantseesmärgi saavutamiseks.

Need on mõned levinumad uue aasta lubadused, mida inimesed endale teevad.

Mida teie lubate endale uueks aastaks?


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Uue aasta lubadused

Mida tänavu lubasite ja kas olete oma lubadust murdnud või pidanud?


kõllAva silmad ja märka elu 😎
Uus postitus
 Hüüdnimi
turvakood
    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»