Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Kas eestlased hambaid ei pesegi?

Küsimusena sai lisatud "Mis hambapastat kasutad?", mõned päevad hiljem on vaid 3 inimest sellele vastanud.
Kas see on märk sellest, et keegi ei pese hambaid või pole neil õrna aimugi millega pesevad?
Isiklikult valin küll hoolega hambapastat ja üritan alati järgnevat ostes osta erinevat eelmisest. Hambaarsti tuleb ka külastada kord aastas ja nii on kõik hästi. Pole midagi hirmsat suuhoolduse juures.
Lisatud küsimuse eesmärk oli teada saada, et mis marki hambapastat enamus eelistab või hetkel kasutab. Oleks endal ka kasulik teada saada ja järgmine kord osta ja proovida.
Kui teema on suuhooldus või hambad, siis ei peaks seda kohe kartma ja tasuks just rohkem süveneda. Hambad vajalikud normaalse elu juures. Toitumine üks kõige olulisemaid asju elu juures ja toitudes vaja närida tugevate tervete hammastega tahkemaid asju. Nii on erinev toitumine ja hammastele endale ka parem.
Peske hambaid ja vaadake korra millega peseta smiley

Küsimuse tulemused:
1. Colgate - 34.8% (8 häält)
2. Sensodyne - 30.4% (7 häält)
3. Pole hambaid - 17.4% (4 häält)
4. blend-a-med - 13% (3 häält)
5. Midagi muud - 4.3% (1 häält)
6. Jordan - 0% (0 häält)
7. Parodontax - 0% (0 häält)
8. Ei pese hambaid - 0% (0 häält)
Vastanuid kokku: 23

See oli läbi aegade kõige ebapopulaarsem küsimus.
Kahju on Eesti inimeste suuhooldusest. Nii need järjekorrad hambaarstidel kestavadki ja paranemist pole näha. Keegi ei viitsi või ei taha oma hammaste eest hoolitseda. Kus küll on tulnud see hoolimatus või rumalus?

» Kas eestlased hambaid ei pesegi?
» Lisatud: 19.06.2021 - 13:22

Kommentaarid

    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»