Sisene kasutajaga

Kas eestlased hambaid ei pesegi?

Küsimusena sai lisatud "Mis hambapastat kasutad?", mõned päevad hiljem on vaid 3 inimest sellele vastanud.
Kas see on märk sellest, et keegi ei pese hambaid või pole neil õrna aimugi millega pesevad?
Isiklikult valin küll hoolega hambapastat ja üritan alati järgnevat ostes osta erinevat eelmisest. Hambaarsti tuleb ka külastada kord aastas ja nii on kõik hästi. Pole midagi hirmsat suuhoolduse juures.
Lisatud küsimuse eesmärk oli teada saada, et mis marki hambapastat enamus eelistab või hetkel kasutab. Oleks endal ka kasulik teada saada ja järgmine kord osta ja proovida.
Kui teema on suuhooldus või hambad, siis ei peaks seda kohe kartma ja tasuks just rohkem süveneda. Hambad vajalikud normaalse elu juures. Toitumine üks kõige olulisemaid asju elu juures ja toitudes vaja närida tugevate tervete hammastega tahkemaid asju. Nii on erinev toitumine ja hammastele endale ka parem.
Peske hambaid ja vaadake korra millega peseta smiley


» Kas eestlased hambaid ei pesegi?
» Lisatud: 10.06.2021

Jaga seda postitust:
Lisa uus postitus»
Tänased sünnipäevalised
19. juuni

Sünnipäev: HARDSTYLE (40)

Nimepäev: Sigrid, Siir, Siiri, Siivi, Sünne
    Esileht   Hinda pilte   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   E-Kaardid    Hinda pilte   Minu pildid   Top pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Jututoad   Minu jututoad   Top jututoad    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Otsing   Foorum   Tutvumine   E-Kaardid   Mängud   Nimepäevad   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid    Sisene»
Otsing