Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Mis on saanud inimlikkusest?

Sõjast on saanud tavaline igapäevane meelelahutus. Pommid plahvatavad, laibad kõikjal, surnud ja vigastatud lapsed, kirikud põlevad, haiglad rusudeks pommitatud, elamud hävitatud. Isegi kõige hullemates filmides pole midagi sellist, mida sotsiaalmeediast näha saab. Surnuid on nii palju, et neid aetakse suvalt massihaudadesse üksteise otsa. Vedelevad seal ja keegi ei hooli enam neist.

Ja mida teeb selle kõige peale luksusega harjunud eurooplane? Muidugi läheb võtab võileiva ja istub oma gaasiküttega soojustatud luksuslikus elamises, närib oma võileiba ja tunneb end õnnelikuna. See kõik ju juhtub kusagil kaugel, see ei puuduta mind, ma ei ole ju selle kõigega kuidagi seotud.

Lisaks veel hädaldab see mugavusega harjunud eurooplane kõrge kütuse- ja gaasihinna üle. Ei saa ju enam oma tossava autoga sõita paari meetrit lähima poeni. Ja kuidas siis saab ju ka gaasist loobuda. Gaas ju nii puhas ja säästlik. Nagunii on valitsus kõiges süüdi ja aktsiisi on vaja vähendada jne. Minu mugavus ju kannatab ja seda ei saa jumala eest lubada.

Kui mul oleks kodus gaas, siis ma läheks ja keeraks selle kraani kinni. Gaasi ostes toetad otseselt putini tegevust Ukrainas. Ja kütuse tarbimist tasuks ka koomale tõmmata. Ei ole vaja sõita paari meetrit või niisama omaks lõbuks. Jalutamine on tervisele kasulik ja aitab ka loodust säästa.

Aga mugavusega harjunud eurooplane ei suuda ju seda pisikest sammu teha. Vähem tarbida pole ju võimalik.

Ja siis veel need valitsused ja suured juhid. Ei saa ju jumala eest enda reitingut alla lasta või oma rahvale öelda, et mis on õige. Kõigil seal euroopa valitsuses paistavad pead üksteise perses kinni olevat. Ei nähta ega kuulda midagi. Ei ole ju seda halba olemas. Putin on ju tore poiss ja üks omadest, vahest vaid läheb pahapeale. Räägime ikka temaga ja täidame kõik tema soovid, siis on ta taas meie hea sõber. See ukrainlane seal kusagil kaugel pole nagunii midagi väärt. Anname Ukraina ja hiljem ka Baltimaad ära. Vähemalt meil on ju hea mugav olla.

Inimesed surevad, piinlevad, kannatavad. Inimelul pole väärtust. On vaid suured tahtmised ja isekad soovid.

» Mis on saanud inimlikkusest?
» Lisatud: 11.03.2022 - 00:42

Kommentaarid

    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»