Sisene kasutajaga

Kasutaja puudumisel loo uus kasutaja

Microsoft keelustas Eesti raadiojaamad rakenduse

Ukrainas toimuva sõja tõttu on asunud Microsoft keelustama ka Eesti rakendusi.
Eesti raadiojaamad rakendus on igati eestimeelne ja levitab vaid Eestis levivaid raadiojaamu.

Kuna kirjavahetus sellise asutusega on üliaeglane ja muud suhtluskanalit neil ei ole, siis on rakendus Eesti raadiojaamad arvatavasti nüüd pikemat aega Windowsi poest kadunud ja kaob ka kõigi kasutajate arvutitest.
Üritame rakendust tagasi aktiivseks saada, aga Microsoftiga asju ajades on märgata, et see ei pruugi enam võimalik olla.

Teadmatusest või mingist kindlasti plaanist tulenevalt piiratakse ka Eestis vaba sõna ja info levitamist.

Lisaks diskrimineerib see Microsofti tegevus venekeelse emakeelega Eesti kodanike. Otsusest tulenevalt eemaldasime raadiote nimekirjast kõik Eesti ametlikud venekeelsed raadiojaamad. Microsofti otsusest tulenevalt peavad Eestis elavad venekeelsed inimesed otsima oma infot Putini kontrolli all olevatest meediakanalitest. Eestis vaba sõna levitavad raadiojaamad on Microsofti arvates inimestele ohtlikud.

Microsofti põhjendus rakenduse eemaldamiseks:
Rakendus kujutab endast ohtu kasutajale ja/või seadmele. See hõlmab kasutaja ohutust, mugavust või füüsilist heaolu.

» Microsoft keelustas Eesti raadiojaamad rakenduse
» Lisatud: 05.03.2022 - 11:56

Kommentaarid

    Esileht   Horoskoop   Uudised   Blogi   Tutvumine   Jututoad   Foorum   E-Kaardid   Nimepäevad    Hinda pilte   Minu pildid   Uued pildid   Keelatud pildid   Kommentaarid    Kõik postitused   Parimad postitused   Uued postitused   Uus postitus    Top pildid   Top jututoad   Top kasutajad   Top vaatamised   Top mees   Top naine    Dating+    Täna   Homme   Isiklik    Otsing   Mängud   Suhtekalkulaator   Armastuse kalk.   JAH või EI   Jaga oma mure   Mis on Neanky?   Moderaatorid   Reeglid   Puu    Sisene»
Otsing
Laiendatud otsing»